Sprzedaż (przedstawiciele handlowi)

region sprzedaży 1
Łukasz Bojnowski - Kierownik Zespołu Handlowców
tel. (+48) 609-023-413
mail:l.bojnowski@bioplanet.pl

Bielsko Biała, Katowice, Gliwice
Wojciech Jaszczuk - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-014-485
mail: w.jaszczuk@bioplanet.pl

Kraków, Tarnów, Nowy Sącz
Rafał Dźwigaj - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 609-345-599
mail:r.dzwigaj@bioplanet.pl

Poznań, Kalisz, Piła
Jakub Dżumak - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 694-567-149
mail:j.dzumak@bioplanet.pl

Poznań, Zielona Góra, Leszno
Adam Moszniński - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-085-006
mail:a.moszninski@bioplanet.pl

Szczecin, Koszalin
Łukasz Wysocki - regionalny kierownik sprzedaży
tel. (+48) 785-008-400
mail:l.wysocki@bioplanet.pl

Wrocław, Legnica, Jelenia Góra
Orest Hopej - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-010-841
mail:o.hopej@bioplanet.pl

Wałbrzych, Opole, Częstochowa, Wrocław
Daniel Kaczmarek - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-085-070
mail:d.kaczmarek@bioplanet.pl


region sprzedaży 2
Jakub Sosnowski - Kierownik Zespołu Handlowców
tel. (+48) 785-010-854
mail:j.sosnowski@bioplanet.pl

Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Włocławek
Michał Piech - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-085-027
mail:m.piech@bioplanet.pl

Gdańsk, Gdynia, Elbląg
Tomasz Pawłowski - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-085-039
mail: t.pawlowski@bioplanet.pl

Łódź, Kielce
Damian Kublik - regionalny kierownik sprzedaży
tel. (+48) 785-010-735
mail: d.kublik@bioplanet.pl

Warszawa Centrum i Południe, Radom
Piotr Orłowski - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-010-859
mail: p.orlowski@bioplanet.pl

Warszawa Północ i Zachód, Płock
Łukasz Kuklewicz - regionalny kierownik sprzedaży
tel. (+48) 665-007-037
mail: l.kuklewicz@bioplanet.pl

Warszawa Wschód, Białystok, Siedlce
Krzysztof Pawlak - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-010-873
mail: k.pawlak@bioplanet.pl

Lublin, Rzeszów
Radosław Błaszczyk - przedstawiciel handlowy
tel. (+48) 785-085-090
mail: r.blaszczyk@bioplanet.pl

dyrektor handlowy
Arkadiusz Kordala
tel. (+48) 601-697-061
tel. (+48) 227-312-880
mail: a.kordala@bioplanet.pl

Wybierz miejscowość

Zapraszamy <b>do współpracy</b>

Zapraszamy do współpracy

Proponujemy korzystne warunki handlowe oraz wybór produktów najwyższej jakości.

Zobacz więcej Czytaj dalej
Zobacz gdzie <b>kupisz</b>

Zobacz gdzie kupisz

Nie wiesz gdzie można kupić produkty ekologiczne z naszej oferty?

Znajdź najbliższy sklep Czytaj dalej

Odwiedź serwis gotujwstylueko

Portal poświęcony propagowaniu kuchni ekologicznej - smaczne przepisy, ciekawe porady i artykuły poświęcone tematyce eko! Czytaj dalej