Obsługa Klienta i Logistyka

Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Słupsk, Włocławek
Michał Woźniak - specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 227-312-863
e-mail: m.wozniak@bioplanet.pl

Jelenia Góra, Legnica, Leszno, Opole, Wałbrzych, Wrocław
Agnieszka Ciesielska - specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 227-312-868
e-mail: a.ciesielska@bioplanet.pl

Bielsko Biała, Gliwice, Kraków
Przemysław Wójcik - specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 227-312-889
e-mail: p.wojcik@bioplanet.pl

Bełchatów, Częstochowa, Kalisz, Katowice, Konin, Łódź, Warszawa
Pamela Pilichowska- specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 227-312-874
e-mail: p.pilichowska@bioplanet.pl

Biała Podlaska, Kielce, Krosno, Lublin, Nowy Sącz, Piaseczno, Radom, Rzeszów, Siedlce, Tarnów, Warszawa
Iwona Kuczer - specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 227-312-869
e-mail: i.kuczer@bioplanet.pl

Gorzów Wielkopolski, Piła, Poznań, Szczecin, Zielona Góra
Iwona Lewandowska - specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 22 731-28-72
e-mail: i.lewandowska@bioplanet.pl

Białystok, Giżycko, Łomża, Suwałki, Warszawa
Barbara Malarowska - specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 222-070-303
e-mail: b.malarowska@bioplanet.pl

Elbląg, Olsztyn, Płock, Toruń, Warszawa Północ, Warszawa Zachód
Ewelina Miros - specjalista ds. sprzedaży
tel. (+48) 222-070-315
e-mail: e.miros@bioplanet.pl

spedycje
Aleksander Krzyżanowski - specjalista ds. logistyki i reklamacji
tel. (+48) 227-312-861
e-mail: a.krzyzanowski@bioplanet.pl

reklamacje dotyczące korekt faktur sprzedaży
tel. (+48) 227-312-888
tel. (+48) 227-312-304
e-mail: korekty@bioplanet.pl

dyrektor departamentu obsługi klienta i logistyki
Adam Mateusiak
tel. (+48) 227-312-860
e-mail: a.mateusiak@bioplanet.pl

Zapraszamy <b>do współpracy</b>

Zapraszamy do współpracy

Proponujemy korzystne warunki handlowe oraz wybór produktów najwyższej jakości.

Zobacz więcej Czytaj dalej
Zobacz gdzie <b>kupisz</b>

Zobacz gdzie kupisz

Nie wiesz gdzie można kupić produkty ekologiczne z naszej oferty?

Znajdź najbliższy sklep Czytaj dalej

Odwiedź serwis gotujwstylueko

Portal poświęcony propagowaniu kuchni ekologicznej - smaczne przepisy, ciekawe porady i artykuły poświęcone tematyce eko! Czytaj dalej