Aktualności

BIOFACH 2017

BIOFACH 2017

W dniach 15 - 18 lutego 2017 roku braliśmy udział w targach BIOFACH w Norymberdze – największych światowych targach EKO, na których prezentowane były produkty ekologiczne, nowości, a także odbyło się wiele interesujących prezentacji, prelekcji i wykładów.
Ponad 50000 (!) odwiedzających i 2785 wystawców z 134 krajów, w tym Bio Planet – to pozwala wysunąć bardzo pozytywne prognozy dla branży ekologicznej na kolejne lata.
Kolejne targi już za rok – do zobaczenia w lutym 2018 r. Czytaj dalej


Złota Strona Emitenta X

Złota Strona Emitenta X

Jest nam niezwykle miło poinformować, że witryna Bio Planet została zakwalifikowana do II etapu edycji Konkursu na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej - ZŁOTA STRONA EMITENTA X. Czytaj dalej
Nowy punkt Oleśnica

Nowy punkt Oleśnica

Z przyjemnością informujemy, że 20 lutego 2017 uruchomiliśmy nowy punkt przeładunkowy w Oleśnicy. Z tego punktu będziemy realizować dostawy do... Czytaj dalej
Jedziemy na BIOFACH!

Jedziemy na BIOFACH!

Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska na Biofachu w Norymberdzie, w Niemczech. Będziemy na Biofachu od 15 do 18 lutego. Zapraszamy!
Szkolenie kierowców Bio Planet

Szkolenie kierowców Bio Planet

21 stycznia 2017 r,w naszej siedzibie odbyło się szkolenie dla naszych kierowców, którego tematem było Udoskonalanie obsługi klientów przez Bio Planet.
Nowe produkty Organic Shop!

Nowe produkty Organic Shop!

Informujemy, że pojawiły się nowe produkty marki ORGANIC SHOP! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
5 Bieg Wegański

5 Bieg Wegański

Po raz kolejny byliśmy sponsorem Biegu Wegańskiego. Nasze stoisko można było odwiedzić w miasteczku wegańskim i spróbować pysznych, ekologicznych produktów z oferty Bio Planet S.A..
Bio Planet - Biokąski

Bio Planet - Biokąski

W nowej serii przekąskowej znajdują się ekologiczne produkty, które były prażone, suszone w piecu, słodzone, solone lub przyprawiane w inny sposób.
Zjazd szkoleniowy

Zjazd szkoleniowy

W ubiegły weekend pracownicy Bio Planet S.A. uczestniczyli w zjeździe szkoleniowym połączonym ze spływem kajakowym po rzece Pilicy i turniejem siatkówki. Wyjechaliśmy bogatsi o zdobytą wiedzę na licznych wykładach, a zwycięska drużyna przywiozła medale i puchar!
Biominki

Biominki

W ofercie Bio Planet pojawiła się nowa marka, ekologiczne przekąski dla dzieci - Biominki! Wśród nich bakalie oraz słodycze.
Nowość - Sól Czarna

Nowość - Sól Czarna

Nowość marki Skarby Oceanu! W Ofercie dostępna jest już SÓL CZARNA KALA NAMAK drobno i grubo mielona.

Zapraszamy <b>do współpracy</b>

Zapraszamy do współpracy

Proponujemy korzystne warunki handlowe oraz wybór produktów najwyższej jakości.

Zobacz więcej Czytaj dalej
Zobacz gdzie <b>kupisz</b>

Zobacz gdzie kupisz

Nie wiesz gdzie można kupić produkty ekologiczne z naszej oferty?

Znajdź najbliższy sklep Czytaj dalej

Odwiedź serwis gotujwstylueko

Portal poświęcony propagowaniu kuchni ekologicznej - smaczne przepisy, ciekawe porady i artykuły poświęcone tematyce eko! Czytaj dalej