Aktualności

Wizyta uczniów Prywatnej Szkoły nr 95

Wizyta uczniów Prywatnej Szkoły nr 95

W poniedziałek, 16 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć uczniów klas drugich z prywatnej szkoły nr 95, dzieci były oprowadzane przez nasz Departament Jakości, jak nie trudno się domyślić wycieczka miała charakter edukacyjny. Mamy nadzieję, że zaszczepiliśmy ducha ekologii niejednemu! Czytaj dalej


Jedziemy na BIOFACH!

Jedziemy na BIOFACH!

Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska na Biofachu w Norymberdzie, w Niemczech. Będziemy na Biofachu od 15 do 18 lutego. Zapraszamy!
Szkolenie kierowców Bio Planet

Szkolenie kierowców Bio Planet

21 stycznia 2017 r,w naszej siedzibie odbyło się szkolenie dla naszych kierowców, którego tematem było Udoskonalanie obsługi klientów przez Bio Planet.
Nowe produkty Organic Shop!

Nowe produkty Organic Shop!

Informujemy, że pojawiły się nowe produkty marki ORGANIC SHOP! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
5 Bieg Wegański

5 Bieg Wegański

Po raz kolejny byliśmy sponsorem Biegu Wegańskiego. Nasze stoisko można było odwiedzić w miasteczku wegańskim i spróbować pysznych, ekologicznych produktów z oferty Bio Planet S.A..
Bio Planet - Biokąski

Bio Planet - Biokąski

W nowej serii przekąskowej znajdują się ekologiczne produkty, które były prażone, suszone w piecu, słodzone, solone lub przyprawiane w inny sposób.
Zjazd szkoleniowy

Zjazd szkoleniowy

W ubiegły weekend pracownicy Bio Planet S.A. uczestniczyli w zjeździe szkoleniowym połączonym ze spływem kajakowym po rzece Pilicy i turniejem siatkówki. Wyjechaliśmy bogatsi o zdobytą wiedzę na licznych wykładach, a zwycięska drużyna przywiozła medale i puchar!
Biominki

Biominki

W ofercie Bio Planet pojawiła się nowa marka, ekologiczne przekąski dla dzieci - Biominki! Wśród nich bakalie oraz słodycze.
Nowość - Ciastka z serem

Nowość - Ciastka z serem

Przedstawiamy nową markę: Buiteman, wraz z nią pojawiły się min. ciastka z kozim serem. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą. Czytaj dalej
Nowość - Sól Czarna

Nowość - Sól Czarna

Nowość marki Skarby Oceanu! W Ofercie dostępna jest już SÓL CZARNA KALA NAMAK drobno i grubo mielona.
Warzywa w zalewie

Warzywa w zalewie

Oferta została powiększona o ekologiczne warzywa w zalewie marki Bio Europa, doskonały dodatek do dań zimnych lub ciepłych.

Zapraszamy <b>do współpracy</b>

Zapraszamy do współpracy

Proponujemy korzystne warunki handlowe oraz wybór produktów najwyższej jakości.

Zobacz więcej Czytaj dalej
Zobacz gdzie <b>kupisz</b>

Zobacz gdzie kupisz

Nie wiesz gdzie można kupić produkty ekologiczne z naszej oferty?

Znajdź najbliższy sklep Czytaj dalej

Odwiedź serwis gotujwstylueko

Portal poświęcony propagowaniu kuchni ekologicznej - smaczne przepisy, ciekawe porady i artykuły poświęcone tematyce eko! Czytaj dalej