Nasz harmonogram dostaw precyzyjnie określa dni dostawy zamówionych produktów do poszczególnych miast na terenie całego kraju (lub do miejscowości położonych na trasie dojazdowej).

Transport Bio Planet

Bio Planet korzysta z własnego zaplecza spedycyjnego oraz z usług wyspecjalizowanych firm logistycznych wyposażonych w chłodnie z możliwością regulacji temperatury podczas transportu. Dostawcy realizują swoje zadanie według ściśle określonego harmonogramu normowanego stosownymi umowami, zapewniającymi terminowość i rzetelność.
Harmonogram dostaw jest stale rozszerzany (obecnie docieramy do wszystkich większych miast w Polsce) - wprowadzamy nowe miasta docelowe (nowe trasy) oraz zwiększamy ilość dostaw w tygodniu w obrębie danej trasy. Nasi klienci informowani są o nadchodzących modyfikacjach z odpowiednim wyprzedzeniem (mail).

Realizacja zamówienia

Dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie zoptymalizować proces realizacji zamówień, dlatego pierwszym krokiem na drodze współpracy z Bio Planet jest wyznaczenie terminów dostaw (konkretne dni tygodnia, na podstawie harmonogramu dostaw) oraz ustalenie terminów składania zamówienia w DOKiL (telefon, mail).

a) dostawa Bio Planet:
dostawy realizowane są zgodnie z harmonogramem dostaw, prosimy o składanie zamówień najpóźniej do godz. 12.00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę (np. sklepy w Wałbrzychu, ponieważ dostawy realizowane są w każdy czwartek - prosimy o składanie zamówień najpóźniej do godz. 12.00 w środę),

b) spedycja:
zamówienie należy składać nie później niż do godziny 15.00 na 2 dni robocze przed planowaną dostawą.