Nasz harmonogram dostaw precyzyjnie określa dni dostawy zamówionych produktów do poszczególnych miast na terenie całego kraju (lub do miejscowości położonych na trasie dojazdowej).

Transport Bio Planet

Bio Planet korzysta z własnego zaplecza spedycyjnego oraz z usług wyspecjalizowanych firm logistycznych wyposażonych w chłodnie z możliwością regulacji temperatury podczas transportu. Dostawcy realizują swoje zadanie według ściśle określonego harmonogramu normowanego stosownymi umowami, zapewniającymi terminowość i rzetelność.
Harmonogram dostaw jest stale rozszerzany (obecnie docieramy transportem własnym do wszystkich miast w Polsce o liczbie mieszkańców przekraczającej 50.000 oraz do większości pozostałych miast Polski) - wprowadzamy nowe miasta docelowe (nowe trasy) oraz zwiększamy ilość dostaw w tygodniu w obrębie danej trasy. Nasi klienci informowani są o nadchodzących modyfikacjach z odpowiednim wyprzedzeniem (mail).

Realizacja zamówienia

Dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie zoptymalizować proces realizacji zamówień, dlatego pierwszym krokiem na drodze współpracy z Bio Planet jest wyznaczenie terminów dostaw (konkretne dni tygodnia, na podstawie harmonogramu dostaw) oraz ustalenie terminów składania zamówienia (zamówienia są przesyłane do DOKiL poprzez Platformę B2B Bio Planet).

a) dostawa Bio Planet:
dostawy realizowane są zgodnie z harmonogramem dostaw. Zamówienie należy złożyć do godz. 12.00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę (np. jeżeli dostawy do danego sklepu realizowane są w każdy czwartek – należy złożyć zamówienie najpóźniej do godz. 12.00 w środę),

b) spedycja:
zamówienie należy składać nie później niż do godziny 11.00 na 2 dni robocze przed planowaną dostawą.