Wybierz najbogatszą ofertę na rynku żywności ekologicznej w Polsce, szybką i profesjonalną obsługę oraz specjalistyczne zaplecze spedycyjne gwarantujące terminowość dostaw.

WYBIERZ LIDERA

Bio Planet jest liderem rynku polskiego w zakresie dystrybucji żywności ekologicznej. Produkty z oferty Bio Planet codziennie dowożone są do sklepów stacjonarnych i internetowych na terenie całego kraju. Firma posiada najszerszą na rynku ofertę (ponad 7.000 produktów) oraz możliwość kompleksowego zaopatrzenia sklepu z żywnością bio o dowolnej wielkości.
FACHOWA OBSŁUGA
Zespół Sprzedaży Bio Planet to wykwalifikowani specjaliści doskonale znający potrzeby rynku i ofertę Firmy. Jeżeli planujesz otwarcie sklepu z żywnością ekologiczną pomożemy Ci w doborze lokalizacji i określeniu optymalnej powierzchni sprzedażowej. Nasi specjaliści zaproponują kompleksowe zatowarowanie sklepu obejmujące wszelkie kategorie produktów niezbędne w markecie bio oraz doradzą w zakresie ułożenia poszczególnych kategorii towarów w sklepie. Skontaktuj się z przedstawicielem w Twoim regionie.
NAJBOGATSZA OFERTA NA RYNKU, W TYM PRODUKTY ŚWIEŻE
Bio Planet dostarcza produkty sygnowane własnymi markami (m.in.: Bio Planet, Biominki, NaturaVena) oraz żywność innych bio producentów z Polski, Europy i świata, m.in.: Alce Nero, Amylon, Batom, Better Than Foods, Bio Planete, Cocoa, Dary Natury, Lebensbaum, Natumi, Sobbeke, Terrasana, Vivani, Wasąg, Yogi Tea czy Zakwasownia. Oferta obejmuje produkty świeże w najszerszym na rynku wyborze (nabiał, warzywa i owoce, mięso i wędliny). Firma dystrybuuje także mrożonki, produkty suche oraz szeroki wybór ekologicznych kosmetyków i środków czystości.
REGULARNE I TERMINOWE DOSTAWY, ODPOWIEDNIE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Specjalistyczne zaplecze spedycyjne sprawia, że produkty Bio Planet dostarczane są na terenie całej Polski regularnie i terminowo. Dzięki odpowiednim warunkom przechowywania podczas transportu, żywność zachowuje najlepszy smak i najwyższą jakość.
STAŁY ROZWÓJ PORTFOLIO
Oferta Bio Planet jest stale poszerzana o nowe produkty - rocznie wprowadzanych jest do sprzedaży kilka nowych marek oraz kilkaset nowych produktów. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku i stara się wprowadzić do oferty każdy produkt potrzebny w bio sklepach.
GWARANCJA JAKOŚCI POTWIERDZONA CERTYFIKATAMI

Żywność oferowana przez Bio Planet posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego. Firma pracuje zgodnie z międzynarodowym systemem zapewniania jakości HACCP oraz wdrożyła brytyjski standard jakości BRC.


ZAREJESTRUJ SIĘ W NASZYM SYSTEMIE B2B LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z DEPARTAMENTEM SPRZEDAŻY


departament sprzedaży

rejestracja

Po wypełnieniu danych w formularzu rejestracyjnym skontaktuje się z Państwem Handlowiec Bio Planet S.A., który przedstawi naszą ofertę oraz warunki współpracy.