Bio Planet jest liderem rynku polskiego w zakresie dystrybucji żywności ekologicznej. Stale szukamy innowacyjnych produktów - czekamy na Ciebie!

WYBIERZ LIDERA
Produkty z oferty Bio Planet codziennie dowożone są do sklepów stacjonarnych i internetowych na terenie całego kraju. Firma posiada najszerszą na rynku ofertę (ponad 7.000 produktów z wszelkich dostępnych kategorii produktowych) oraz możliwość kompleksowego zaopatrzenia sklepu z żywnością bio o dowolnej wielkości.

FACHOWA OBSŁUGA
Zespoły zakupowe Bio Planet zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów doskonale znających potrzeby rynku i ofertę Firmy. Jeżeli planujesz nawiązać współpracę - pomożemy Ci!
Zostaniesz szczegółowo poinformowany o procedurze i harmonogramie wprowadzania nowych produktów do naszej oferty. Nasi Specjaliści zaproponują spotkanie a następnie przedstawią plan wprowadzenia Twoich produktów do sprzedaży.
Produkty, które spełnią nasze oczekiwania (odpowiednia certyfikacja, jakość, skład, cena zakupu, design opakowania, smak) umieszczane są w planie wprowadzania nowości na konkretny miesiąc, zostaniesz o tym poinformowany przez przypisanego do Twojej oferty Kupca, z którym załatwisz wszystkie sprawy dotyczące naszej współpracy.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z naszym Kupcem odpowiedzialnym za daną kategorię produktową: 


STAŁY ROZWÓJ PORTFOLIO
Oferta Bio Planet jest stale poszerzana o nowe produkty - rocznie wprowadzanych jest do sprzedaży kilka nowych marek oraz kilkaset nowych produktów. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku i stara się wprowadzić do oferty każdy produkt potrzebny w bio sklepach.