System sprzedaży hurtowej Bio Planet to rozwiązanie stworzone specjalnie dla naszych Partnerów biznesowych, którzy mają stały dostęp do aktualnej oferty 24h/dobę przez wszystkie dni w roku.
Platforma współpracy hurtowej Bio Planet to rozwiązanie, które wdrożyliśmy w celu podniesienia poziomu obsługi naszych Partnerów biznesowych. To wygodne i nowoczesne narzędzie, które pomaga obu stronom optymalizować bieżącą współpracę handlową. Dzięki platformie b2b nasi Klienci mają stały wgląd do aktualnej oferty handlowej, mogą składać zamówienia 24 godziny na dobę, przez cały rok w dogodnym dla siebie terminie i miejscu, a także mają możliwość prześledzenia historii własnych zamówień oraz kontrolowania aktualnego stanu rozrachunków.
PODSTAWOWE FUNKCJE PLATFORMY B2B BIO PLANET
prezentacja pełnej i aktualnej oferty produktowej (produkty chwilowo niedostępne są oznakowane, pojawia się informacja o dacie wprowadzenia do sprzedaży)
ceny uwzględniające indywidualny rabat klienta,
przeglądanie oferty produktów wg kategorii oraz wg marek (producentów)
wygodny sposób prezentacji oferty - lista produktów ze zdjęciem oraz dane logistyczne,
szybkie wyszukiwanie produktów po kodzie i nazwie,
oddzielne przeglądanie produktów w promocji i wyprzedaży,
podgląd dokładnych informacji o każdym produkcie (zdjęcia, opis, wartości odżywcze, dane logistyczne),
koszyk "pamiętający" produkty nawet po wylogowaniu – możliwość kompletowania zamówienia w dogodnych dla siebie terminach,
możliwość dodania uwag do zamówienia,
historia zamówień klienta,
możliwość pobrania faktury w pliku pdf (w dniu złożenia zamówienia),
monitorowanie stanu płatności,
kontakt do indywidualnego Opiekuna w DOKiL oraz Przedstawiciela Handlowego,
informacja o dniu dostawy.
WSPIERANE PRZEGLĄDARKI
Platforma zbudowana jest w technologii CSS Flex Box, która umożliwia lepsze dostosowanie wyświetlania strony www do monitorów pc oraz urządzeń mobilnych. Technologia CSS Flex Box wspierana jest przez blisko 98% przeglądarek (warunkiem jest posiadanie wersji nie starszej niż 3 lata na rynku), dlatego w przypadku problemów z prawidłowym wyświetlaniem platformy, prosimy o aktualizację przeglądarki internetowej.

Popularne przeglądarki internetowe wspierają technologię CSS Flex Box od następujących wersji: Google Chrom (od wersji 49), Mozilla Firefox (od wersji 51), Microsoft Edge (od wersji 14), iOS Safari i Chrom (od wersji iOS 9.3), Safari (od wersji iOS 10), Opera Mini (wszystkie wersje), Android Internet (od wersji Android 4.4), Google Chrom dla Android (od wersji 57). Nie polecamy korzystania z przeglądarki Microsoft IE 11 (wspiera częściowo, możliwe błędy).
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://caniuse.com
  Pobierz Regulamin sprzedaży hurtowej Bio Planet.

SKLEPY WWW

Nasi Partnerzy mają możliwość zbudowania sklepu internetowego na podstawie bazy towarowej systemu hurtowego Bio Planet – system generuje pliki XML i CSV z kompletną ofertą produktową, które mogą pobierać wyłącznie autoryzowani Klienci (opcja dostępna na platformie b2b).
W pliku XML i CSV mogą być udostępniane dowolne informacje (np. produkty, opisy, zdjęcia, dostępność). Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci mogą z łatwością wprowadzić pełną ofertą produktową do swojego sklepu internetowego – bez ręcznego uzupełniania informacji o produktach, po prostu importując wszystkie dane z gotowego pliku. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczania w pliku informacji o dostępności produktów, dzięki czemu sklep internetowy pokazuje Klientom wyłącznie towar dostępny w magazynie hurtowni.


Więcej informacji na temat platformy b2b:

platforma b2b
ŁUKASZ CIEŚLAK
(+48) 227-312-878, 735-243-177
platforma b2b
KRYSTIAN KĄPIŃSKI
(+48) 227-312-879, 785-085-059
dyrektor departamentu IT
MICHAŁ ZIMNY
(+48) 227-312-862, 785-008-334