Dropshipping to stale zyskujący na popularności sposób prowadzenia własnej działalności online - nie wymaga wielkich inwestycji w powierzchnie magazynowe, systemy zarządzania zapasami oraz obsługi logistycznej sprzedaży.
Bio Planet oferuje swoim Klientom pełną obsługę w modelu dropshipping, który polega na dostarczaniu zamówionych produktów bezpośrednio do Klientów sklepu internetowego. Od teraz nie ma potrzeby posiadania własnego magazynu - tysiące produktów, które są dostępne w ofercie sklepu www, są gotowe do wysyłki w magazynach Bio Planet.

Oferujemy pełną integrację za pomocą dedykowanego API. Za dostarczanie towarów odpowiedzialna będzie firma kurierska InPost (możliwe są także dostawy do paczkomatów InPost).

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez specjalny formularz Rejestracji nowego Klienta platformy dropshippingowej. Po wypełnieniu danych w formularzu rejestracyjnym skontaktuje się z Państwem Handlowiec Bio Planet S.A., który przedstawi naszą ofertę oraz warunki współpracy.
asystentka zespołu sprzedaży
NATALIA OGRODOWSKA-NOWAK
(+48) 222-070-331, 735-689-366
Platforma Dropshippingowa
PATRYK PRYMELSKI
(+48) 222-070-342, 785-085-076