BEZMIĘSNY - WITAMY W GRONIE DOSTAWCÓW!

Bezmięsny to polski start-up, który zaistniał w 2016 roku dzięki zbiórce crowdfundingowej wspartej przez ponad 1500 osób z całego kraju.

Firma braci Rafała Czecha i Igora Sadurskiego od początku specjalizuje się w roślinnym wędliniarstwie przywiązując szczególną wagę do głębokiego aromatu i struktury swoich produktów.
W tym celu Bezmięsny stosuje m.in. metodę wędzenia swoich roślinnych wędlin naturalnym drewnem dębowym, używając przy tym własnych naturalnych mieszanek przypraw.
Dziś produkty firmy są dostępne w ponad 400 sklepach w całej Polsce, a międzynarodowa odsłona brandu pod nazwą Plenty Reasons sprzedaje produkty m.in. w Szwecji, Słowenii, Czechach czy na Węgrzech.
Misją firmy jest udowadnianie, że chcąc zaprzestać lub ograniczyć jedzenie mięsa, nie trzeba rezygnować z dobrze znanych, lubianych smaków i zapachów.
Bezmięsny pielęgnuje kulturę jedzenia kultowej kanapki z szynką, ale w nowym, roślinnym wydaniu, dzięki któremu konsumenci mogą jednocześnie pozytywnie wpływać na rzecz klimatu.

Poznaj produkty BezMięsny: LINK

Tagi: