GRAJFKA - WITAMY W GRONIE DOSTAWCÓW!
GRAJFKA to rodzinna manufaktura, która powstała, bo kuchenne pasje Babci wpędziły nas w maliny!

Wytwarzamy w niej produkty według domowych i sprawdzonych przez lata rodzinnych receptur. Nasza Grajfka pochodzi ze Śląska i lubimy trzymać się naszych korzeni. Samo słowo „grajfka” oznacza "mieć talent i zdolności do robienia czegoś".
Nasza przygoda zaczęła się od rodzinnego przepisu na syrop malinowy, na jego bazie stworzyliśmy całą gamę syropów z różnych owoców i nie tylko. Można u nas znaleźć zarówno klasyczne smaki, jaki i również wyjątkowe połączenia.

Nasza oferta cały czas się powiększa; nie przestajemy tworzyć, bo inspiracją jest dla nas prostota i dobry smak, a to podstawa, żeby dostarczyć Wam produkty z grajfką! My mamy grajfkę i chcemy się tym dzielić! Każdy produkty wytwarzany jest z dbałością i sercem.
Zwracamy uwagę na każdy szczegół, bo jakość i smak są dla nas tym, czym chcemy Was zachwycić. Dbamy o każdy detal. Mamy w tym 25 lat doświadczenia - założyciel i patron całego przedsięwzięcia – wnuczek i kuchenny spadkobierca Babci- tyle właśnie spędził w przemyśle spożywczym, pracując jako technolog. Najlepiej wie co jest tak istotne, aby produkt był powtarzalny, pyszny a jednocześnie zachował swój „domowy” charakter.

Naszym celem jest tworzenie owocowych syropów i przetworów według domowych receptur, bez użycia wzmacniaczy smaku, konserwantów, barwników, aromatów oraz innych masowo wykorzystywanych substancji zwiększających wydajność, a zarazem zmniejszających jakość.

Kierujemy się zasadą DOMOWE JEST LEPSZE, a dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie wytworzyć w naszej manufakturze zdrowy, bezpieczny i pyszny produkt. Znajomość technologii pomaga nam natomiast sprostać zapotrzebowaniu i dbać, aby każda butelka smakowała tak, jak lubicie.Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą: LINK
Tagi: