Organic House - WITAMY W GRONIE DOSTAWCÓW BIO PLANET!

OrganicHouse - WITAMY W GRONIE DOSTAWCÓW BIO PLANET! - już wkrótce w ofercie Bio Planet!

OrganicHouse żywność ekologiczna – to rodzinna, polska firma.
Producent, wyłączny importer i przedstawiciel na Polskę największej na świecie grupy producenckiej uprawiających świeże owoce/daktyle odmiany MEDJOOL BIO z Izraela.
Wszystkie składniki i produkty z logo OrganicHouse pochodzą z certyfikowanych ekologicznych plantacji rolnictwa zrównoważonego, gdzie uprawia się owoce przy użyciu kompostu organicznego bez użycia nawozów sztucznych i pestycydów.

W ofercie OrganicHouse znajdują się:

- Niskokaloryczne kremy daktylowe (267 kcal/100 g) produkowane na bazie świeżych owoców MEDJOOL, kokosa i gorzkiego kakao.
Kluczem dobrego smaku są najwyższej jakości składniki.
DAKTYNELLA świetnie smakuje…prosto ze słoika, a także z naleśnikami, pieczywem, jogurtem z płatkami, orzechami, ziarnami i owocami.
Polecamy również na gorąco ze świeżymi truskawkami i malinami. BEZ dodatku cukru, słodzików i soli. Produkt bezglutenowy. Produkt również dla VEGAN.

- BIONELKI – kostki ze świeżych daktyli MEDJOOL z kokosem, malinami, migdałami, sezamem i jabłkiem, świetna alternatywa na szybką, zdrową i energetyczną przekąskę.
Kluczem zdrowego i dobrego smaku są najwyższej jakości BIO składniki. Brak obróbki cieplnej, zachowuje w BIONELKACH wiele BIO aktywnych witamin i minerałów.
Małe, pocięte kawałki zmielonego świeżego daktyla i w zależności od wersji obtoczone owocami, kokosem czy migdałami są poręczne w przechowywaniu i smakują lepiej niż nie jeden baton.
Bionelki są w 100% naturalne: BEZ konserwantów, barwników, utwardzaczy, emulgatorów. BEZ dodatku soli, cukru i słodzików.
Produkt ekologiczny wysokiej jakości!

Sprawdź stronę producenta: http://organichouse.eu/

Tagi: