RIGONI DI ASIAGO - WITAMY W GRONIE DOSTAWCÓW!
Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z nowym dostawcą ekologicznych kremów orzechowych Nocciolata - Rigoni di Asiago.

Historia Rigoni di Asiago jest prosta.

Od 1923 roku opowiada o pasji, miłości do natury i głębokiej więzi z miejscem pochodzenia. Od zawsze używamy wysokiej jakości, ekologicznych składników, aby móc oferować produkty dobre zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.
Od produkowanego w tradycyjny sposób miodu po wyroby takie, jak Fiordifrutta, Dolcedì i Nocciolata, produkty Rigoni di Asiago podbiły serca milionów rodzin we Włoszech i na całym świecie. O sukcesie firmy zdecydowała miłość do środowiska naturalnego w rodzinie, która pracuje w kontakcie z przyrodą i zgodnie z nią. Wybór produktów ekologicznych wynika z niezłomnej wiary w lepszą, zrównoważoną przyszłość zarówno dla współczesnych konsumentów, jak i dla przyszłych pokoleń.
Właśnie tą drogą firma Rigoni di Asiago podąża od wielu lat.

NOCCIOLATA - Orzechy laskowe, najwyższej jakości kakao i naturalny ekstrakt waniliowy: nasz sekret to idealne połączenie wyselekcjonowanych surowców. Zawiera wyłącznie ekologiczne składniki i powstaje w procesie powolnego przetwórstwa, uzyskując bogaty, harmonijny i wyjątkowy smak. Bez dodatku oleju palmowego, konserwantów i sztucznych aromatów od samego początku. Poza wersją klasyczną oferujemy krem Nocciolata w wersji bez dodatku mleka, o intensywnie czekoladowym smaku, a także w wersji Bianca, pełnej smaku dzięki większej zawartości orzechów laskowych.występujące cukry, bez dodatku cukru i sztucznych słodzików.

Tagi: