ROZKVIT - WITAMY W GRONIE DOSTAWCÓW
Miło nam poinformować Państwa, że wprowadziliśmy do oferty Bio Planet nową markę ekologicznych kremów orzechowych i kaw - ROZKVIT.

A tak mówi o sobie sam dostawca:
„Nasze pasty orzechowe oraz kawy ziarniste są produktami najwyższej jakości, których skład oraz sposób produkcji został dokładnie przemyślany. Żaden produkt z logo ROZKVIT nie udaje czegoś, czym nie jest. Każdy następny również taki będzie. Prawdziwy.
Łączymy nowoczesne sposoby produkcji wraz z rzemieślniczymi metodami, które udoskonalane były przez wiele lat.
W dzisiejszych czasach liczy się marketing i budowanie wizerunku, który przykryje wszelkie niedoskonałości samego produktu. Większość korporacji woli zainwestować w twarz, która będzie ten produkt promować. Często manipulując i wykorzystując nieświadomość klientów. To jeden z tych elementów, które przyczyniły się do chęci wyrażenia sprzeciwu i stworzenia czegoś po swojemu. Prace nad ROZKVIT-em rozpoczęły się na początku 2020 roku. Priorytetem było opracowanie produktów najwyższej jakości, a co za tym idzie, wyszukanie odpowiednich surowców. Szybko okazało się, że gwarancję ich pochodzenia i właściwości może zapewnić jedynie rolnictwo ekologiczne. Wierzymy, że szacunek do ludzi, jedzenia i przyrody to wartości, które nam wszystkim przyniosą nieustanny ROZKVIT!”

Serdecznie zachęcamy do wypróbowania produktów marki ROZKVIT.

Oferta Bio Planet: LINK.
Tagi: