SUPER KRÓWKA, SUPER FUDGIO - WITAMY W GRONIE DOSTAWCÓW BIO PLANET!
SUPER KRÓWKA – SUPER FUDIO – Witamy w gronie Dostawców Bio Planet!

POLSKI PRODUCENT SŁODYCZY EKOLOGICZNYCH

Nasza przygoda zaczęła się w roku 2017, kiedy światło dzienne ujrzały pierwsze wegańskie i ekologiczne krówki o smaku toffi i kakao.
Szturmem zdobyły serca konsumentów, a my stworzyliśmy kolejne smaki, których na dzisiaj jest aż 6.
Wegańskie, oparte na mleku kokosowym i cukrze kokosowym, bez glutenu i na składnikach pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych.

Kolejnym krokiem w rozwoju marki było wprowadzeniem na rynek nowych, słodkich kategorii: kremy w słoikach, czekolady, batony, kremy w tubkach, bakalie w czekoladzie, chrupki, draże czekoladowe czy produkty śniadaniowe w postaci ekologicznych poduszeczek zbożowych i płatków kukurydzianych.
Wszystkie posiadają certyfikację ekologiczną, charakteryzują się krótkim, zrozumiałym dla konsumenta składem, są wegańskie i pozbawione glutenu.

Co ważne, w produkcji swoich łakoci stawiamy na surowce pochodzące wyłącznie z upraw ekologicznych, przykładając ogromną wagę do tego, aby miały one także korzystny wpływ na nasz organizm, stąd m.in. w składach wykorzystujemy:
syrop ryżowy, błonnik z akacji i białko słonecznika.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasze słodycze pozbawione są oleju palmowego, syropu glukozowo-fruktozowego i innych ulepszaczy, które nie tylko niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie, ale są również ogromnym zagrożeniem dla naszego środowiska.

strona producenta: http://www.superkrowka.pl/

ZNAJDŹ NA STRONIE BIO PLANET:

SUPER KRÓWKA -> bioplanet.pl/SUPER KRÓWKA
SUPER FUDGIO -> bioplanet.pl/SUPER FUDGIO
Tagi: