ZMIANY ZMIANY - WITAMY W GRONIE DOSTACÓW!
Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z nowym dostawcą ekologicznych batonów – Zmiany Zmiany.

"Jesteśmy prekursorem produkcji zdrowych batonów w Polsce.
Od 2014 roku produkujemy we własnym zakładzie produkcyjnym zdrowe przekąski – energetyczne, wysokojakościowe batony bez dodanego cukru, bez konserwantów, aromatów, wzmacniaczy smaków czy spulchniaczy.

Skupiamy się na tworzeniu słodyczy, po które można sięgać bez wyrzutów sumienia – batonów, które nie tylko dostarczą słodkiej przyjemności, ale równocześnie będą dawką dobrej energii i wartości odżywczych korzystnych dla naszego organizmu.
Chcemy także inspirować naszych Klientów do świadomego podejścia do jedzenia.

Nasze hasło „Czytasz skład? Przybijamy piątkę!” stanowi naszą filozofię, która zachęca do świadomego czytania składów i zdobywania wiedzy o tym, co spożywamy i podejmowania świadomych wyborów żywieniowych."

Seria batonów ekologicznych BIO to batony wyprodukowane wyłącznie z naturalnych surowców ekologicznych najwyższej jakości – suszonych owoców i orzechów, bez dodanych innych składników - aromatów, wzmacniaczy, spulchniaczy i konserwantów.
Nie zawierają dodanego cukru, są słodkie wyłącznie z uwagi na zawartość suszonych owoców. Są produkowane w Polsce przez polską firmę rodzinną.
Batony Zmiany Zmiany BIO to batony owocowe, mają wyraźny owocowy smak i miękką konsystencję, dzięki czemu bardzo chętnie sięgają po nie również najmłodsi.

Wszystkie batony Zmiany Zmiany są produkowane w technologii pro-ekologicznej, z zastosowaniem zasad zero-waste. Batony są również produkowane w technologii RAW – ich obróbka jest tylko mechaniczna, nie są obrabiane termiczne, dzięki czemu zachowują najwięcej wartości odżywczych zawartych w ekologicznych surowcach, z których są wykonane.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: LINKTagi: