INHALATOR DO NOSA RELAX ECO 0,8 ml - AROMASTICK
RELAX - AROMASTICK
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Kod kreskowy (EAN)
7640150980215
Masa netto (g)
10
Objętość brutto (ml)
151
Jednostka miary
szt
Tworzywo op. jednostkowego
Ilość w opakowaniu zbiorczym
10 szt
Waga brutto
0,01 kg
AROMASTICK
OPIS PRODUKTU
SKŁADNIKI
Organiczneolejki: lawenda, mandarynka, wetyweria

OPIS
AromaStick Relax zawiera mieszankę relaksujących olejków eterycznych, które pomagają w uspokojeniu, odprężeniu i przywróceniu pozytywnego myślenia. Nie daj się codziennej presji i zaserwuj sobie chwilę relaksu.
AromaStick to inhalatory do nosa wypełnione w 100% naturalnymi organicznymi olejkami eterycznymi. Skuteczność opracowanych mieszanek zapachowych jest potwierdzona badaniami,a innowacyjna konstrukcja inhalatora sprawia, że aromaterapia jestbezpieczna i wielokrotnie skuteczniejsza niż dotychczas. Odkręć, powąchaj iciesz się zastrzykiem energii lub chwilą relaksu.
Olejek z lawendy działarelaksująco i uspokajająco zmniejszając codzienny stres i presję. Wdychanielawendy może również złagodzić bezsenność i przynieść korzyści osobom zdepresją.
Olejek z mandarynki, która należy do cytrusów, może mieć znaczącywpływ na łagodzenie objawów stresu. Badania wskazują także na zdolność doprzywrócenia zaburzonej stresem immunosupresji i równowagihomeostatycznej.
Olejek z wetywerii jest destylowany z korzenia pachnącychtraw uprawianych w tropikalnej Azji. W aromaterapii jest stosowany w leczeniuzmęczenia, bezsenności i stresu.

INFORMACJA ALERGENNA
Olejki eteryczne mogą powodować u niektórych osób reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zasięgnąć porady lekarza.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.SZCZEGÓŁY PRODUKTU
BEZ GLUTENU (w składnikach): BEZ GLUTENU (w składnikach)
WEGETARIAŃSKI: WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI: WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO: nie dotyczy
PRODUCENT (marka): AROMASTICK (inhalatory)
KRAJ PRODUCENTA: Szwajcaria
KRAJ POCHODZENIA SKŁADNIKÓW: Rolnictwo UE / Rolnictwo spoza UE
Kategorie: Zdrowie \ inhalatory

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.