SHOT KOLAGEN (10 000 mg) BEZGLUTENOWY 100 ml - PHARMOVIT
SHOT COLLAGEN 100 ml - PHARMOVIT
OZNACZENIA I LOGISTYKA
Kod kreskowy (EAN)
5904703901044
Objętość netto (ml)
100
Masa brutto (kg)
0,176
Objętość brutto (ml)
211
Jednostka miary
szt
Tworzywo op. jednostkowego
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12 szt
Masa brutto (kg)
0,18 kg
OPIS PRODUKTU
SKŁADNIKI
Woda demineralizowana; hydrolizowany kolagen wołowy; zagęszczony sok jabłkowy; mix koncentratów i przecierów z owoców tropikalnych; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; witamina C (kwas L-askorbinowy); substancje konserwujące: kwas sorbowy, kwas benzoesowy; kwas hialuronowy (hialuronian sodu); cholina (dwuwinian choliny); ekstrakt z ziela wąkroty azjatyckiej; ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na 95 % oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC); ekstrakt z ziela skrzypu polnego standaryzowany na 7 % krzemionki; ekstrakt z korzenia rdestu japońskiego standaryzowany na 50 % resweratrolu; witamina B1 (monoazotan tiaminy); kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); witamina B2 (ryboflawina); niacyna (amid kwasu nikotynowego); PABA (kwas paraaminobenzoesowy); inozytol; witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); witamina B12 (metylokobalamina); kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy); biotyna (D-biotyna).

Składniki w porcji dziennej - 100 ml
Hydrolizowany kolagen - 10 000 mg
Witamina C - 125 mg (156 %)*
Kwas hialuronowy - 50 mg
Cholina - 3 mg
Ekstrakt z ziela wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) - 5 mg
Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) - 5 mg
– w tym oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC) - 4,75 mg
Ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense) - 5 mg
– w tym krzemionka - 0,35 mg
Ekstrakt z korzenia rdestu japońskiego (Polygonum cuspidatum) - 5 mg
– w tym resweratrol - 2,5 mg
Witamina B1 - 3 mg (273 %)*
Kwas pantotenowy - 3 mg (50 %)*
Witamina B2 - 3 mg (214 %)*
Niacyna - 3 mg (19 %)*
PABA - 3 mg
Inozytol - 3 mg
Witamina B6 - 1,5 mg (107 %)*
Witamina B12 - 2,5 µg (100 %)*
Kwas foliowy - 30 µg (15 %)*
Biotyna - 30 µg (60 %)*

* – Referencyjne Wartości Spożycia

OPIS
Suplement diety.
Kolagen 10 000 mg to kompozycja kolagenu wołowego, kwasu hialuronowego, ekstraktów roślinnych oraz witamin. Stworzona na bazie naturalnych koncentratów owocowych.
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

ZALECANE SPOŻYCIE I INNE UWAGI
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 porcję (100 ml). Spożyć bezpośrednio po otwarciu. Przed każdym użyciem wstrząsnąć.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych.
Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz u osób mających predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.